Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Stuttgart
LaLiga
Alaves vs Celta Vigo
Premier League
Everton vs Brentford
Serie A
Juventus vs AC Milan
Super Lig
Fenerbahce vs Besiktas
Hatayspor vs Basaksehir
LaLiga2
Elche vs Espanyol
Champions League Women - Play Offs
Chelsea Wom. vs Barcelona Wom.
Eliteserien
Rosenborg vs Bodo/Glimt
HNL
Varazdin vs D. Zagreb
Superettan
Orgryte vs Oster
2. SNL
Dravinja vs Grosuplje
Nafta vs Rudar Velenje
Botola Pro
Chabab Mohammedia vs Union Touarga
Bundesliga - Relegation Group
Tirol vs A. Lustenau
Wolfsberger AC vs BW Linz
Campeonato Nacional U19 - Championship Group
Academico Viseu U19 vs Vitoria Guimaraes U19
Famalicao U19 vs SC Farense U19
Sporting CP U19 vs FC Porto U19
Campionato Sammarinese - Play Offs
Cosmos vs San Giovanni
Challenge League
Stade Nyonnais vs Thun
Vaduz vs Baden
Wil vs Schaffhausen
Chile Cup
CD Quillon vs CD Constitucion Unido
Deportes Union Companias vs Municipal Salamanca
Crystalbet Erovnuli Liga
Iberia 1999 vs Torpedo Kutaisi
Dila Gori vs Samgurali
Crystalbet Erovnuli Liga 2
Loco. Tbilisi vs FC Gareji Sagarejo
Shturmi vs Dusheti
Cyta Championship - Relegation Group
Nea Salamis vs Achnas
Division 1
S. Rzeszow vs Lechia Gdansk
Division 1 - Norra
United Nordic vs Stocksund
Division 2
Taborsko vs Lisen
Vlasim vs Kromeriz
Brno vs Opava
GKS Jastrzebie vs Zaglebie II
Wisla Pulawy vs Skra
KKS Kalisz vs Olimpia Elblag
Division 2 - Group 1
Sotra vs Jerv
Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Ruch Chorzow
Fortuna liga - Relegation Group
Kosice vs Z. Moravce-Vrable
Skalica vs Trencin
Jupiler Pro League - Conference League Group
St. Liege vs St. Truiden
Kakkonen Group C
JPS Jyvaskyla vs Kuopion Elo
JS Hercules vs SJK Akatemia II
Liga 3 - Relegation Group
Sanjoanense vs SC Vianense
Liga MX U23 - Clausura
U.A.N.L.- Tigres U23 vs Club Tijuana U23
Atlas U23 vs Guadalajara Chivas U23
Ligat ha'Al - Relegation Group
Maccabi Petah Tikva vs Netanya
Ligue 1
ASO Chlef vs Magra
National League - Play Offs
Barnet vs Solihull Moors
NIFL Premiership - Championship Group
Glentoran vs Crusaders
Larne vs Coleraine
NIFL Premiership - Relegation Group
Dungannon vs Ballymena
Newry City vs Loughgall
NPFL
Doma United vs Kwara
Bendel vs Heartland
Oberliga Niederrhein
Uerdingen vs Frintrop
Optibet Virsliga
Riga FC vs RFS
OTP Bank Liga
DVTK vs Kecskemeti TE
Parva Liga - Conference League Group
Botev Plovdiv vs Slavia Sofia
Rukh Lviv vs Veres-Rivne
Al-Faisaly Amman vs Al Ahli Amman
Kaizer Chiefs vs Supersport Utd
Shirak Gyumri vs Noah
El Gouna vs Al Ittihad Al Sakandary
Primera Division - Apertura
Rampla Juniors vs Maldonado
Primera RFEF - Group 2
San Fernando CD vs Real Madrid B
Professional League
Al Akhdoud vs Abha
Al Raed vs Al Ettifaq
Al-Rustaq vs Oman Club
Al Seeb vs Sohar
Prva Liga
Bravo vs Radomlje
Prva NL
Solin vs Zrinski Osjecko
Regionalliga North
VfB Oldenburg vs Jeddeloh
Segunda Division
Concon National vs Trasandino
Serie C - Group C
Avellino vs Crotone
Brindisi vs Turris
Catania vs Benevento
Spain Youth League
CD San Felix U19 vs Calavera CF U19
Stars League
Naft Al-Basra vs Al Najaf
Super Liga - Championship Group
Milsami vs Balti
Super Liga - Relegation Group
Javor vs IMT Novi Beograd
U19 League
Casa Pia U19 vs Santa Clara U19
UAE League
Al Ain SCC vs Shabab Al-Ahli Dubai
Veikkausliiga
AC Oulu vs VPS
Vysshaya Liga
Zhodino vs Smorgon
1. ZLS Women - Play Offs
Mega MIS Wom. vs ZKK Kraljevo Wom.
ACB
Granada vs Breogan
BBL
Bonn vs Rostock
Ludwigsburg vs Chemnitz
Divizia A - Play Offs
Cluj-Napoca vs Arges Pitesti
Energa Basket Liga
Anwil Wloclawek vs Torun
Czarni Slupsk vs Gdynia
Dziki Warszawa vs Spojnia Stargard
GTK Gliwice vs Dabrowa Gornicza
Lublin vs Legia
Ostrow Wielkopolski vs Zielona Gora
Slask Wroclaw vs Lancut
Trefl Sopot vs Szczecin
Korisliiga - Play Offs
Karhu Basket vs Helsinki Seagulls
LEB Oro
Oviedo vs Leyma Coruna
Fuenlabrada vs Gipuzkoa
NB I. A - Play Offs
Alba Fehervar vs Szolnoki Olaj
Prva Liga - Play Offs
Rabotnicki vs Pelister
Prvenstvo BiH - Winners stage
Igokea vs Siroki Brijeg
SB League - Play Offs
Fribourg Olympic vs SAM Massagno
TBL - Play Offs
Mersin BSB vs Ankara Kolejliler
Madrid (Spain), clay
Pavel Kotov vs Jordan Thompson
African Club Championship Women
Sococim Wom. vs ASW Bejaia Wom.
Divizia A1 - 5th-8th places
Steaua Bucuresti vs Zalau
PlusLiga - Play Offs
Jastrzebski vs Zawiercie
Superleague - 9th-12th places
Surgut region vs Novokuybyshevsk
SuperLega - 5th-8th places - Play Offs
Verona vs Lube Civitanova
Superliga Women - Play Offs
Avarca de Menorca Wom. vs Las Palmas Wom.
Kristiansand Wom. vs Gyor Wom.