Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Serie A
Genoa vs Cagliari
LaLiga2
Ferrol vs Mirandes
Ligue 2
Dunkerque vs Auxerre
AFC Asian Cup U23 - Play Offs
Japan U23 vs Iraq U23
Allsvenskan
Elfsborg vs Sirius
Hammarby vs Vasteras SK
Besta-deild karla
Valur vs Fram
Brasileiro A2 Women
UD Alagoana Wom. vs Sport Recife Wom.
Brasileiro A3 Women
Cresspom Wom. vs Sobradinho Wom.
Brasileiro Women
Flamengo Wom. vs Santos Wom.
Division 1
Hajer vs Al Adalah
Division 3 - Group 3
KFUM-Kameratene Oslo 2 vs Skeid 2
Eerste Divisie
FC Emmen vs Helmond
Jong Utrecht vs Den Haag
Liga 1 - Championship Group
FC Rapid Bucuresti vs Univ. Craiova
Liga 2
AD Cantolao vs Binacional
Ligat ha'Al - Championship Group
H. Beer Sheva vs Sakhnin
Hapoel Haifa vs Maccabi Haifa
Merkantil Bank Liga
Ajka vs Nyiregyhaza
Munster Senior League
Avondale United vs Carrigaline United
Parva Liga - Relegation Group
Beroe vs Etar
Premier League
NSI Runavik vs Vikingur
Skala Itrottarfelag vs Toftir
Mamelodi Sundowns vs TS Galaxy
Premier League - Relegation Group
Khaitan vs Al Jahra
Premier League 2
Crystal Palace U21 vs Tottenham U21
Derby U21 vs Everton U21
Newcastle Utd U21 vs Aston Villa U21
West Brom U21 vs Leeds U21
Wolves U21 vs Brighton U21
Nottingham U21 vs Reading U21
Primera A Women - Apertura
UAI Urquiza Wom. vs Belgrano Wom.
Primera B - Apertura
Sacachispas vs Villa Dalmine
Primera C - Apertura
CSR Espanol vs Deportivo Paraguayo
Claypole vs Sportivo Barracas
Primera Division - Apertura
Racing Montevideo vs Atletico Fenix Montevideo
Pro League U21
Lierse K. U21 vs Beveren U21
Professional Development League
Birmingham U21 vs Bournemouth U21
Reserve League
Nacional De Football Res. vs Danubio Res.
Liverpool Montevideo Res. vs Deportivo Maldonado Res.
Defensor Sporting Res. vs Club Atletico Progreso Res.
Suomen Cup
FC Kontu vs GrIFK
Basketligaen - Play Offs
Horsens vs Team FOG Naestved
Division 1 - Play Offs
Beirut Club vs Sagesse Al Hekmeh Beirut
Eccellenza U19
Pistoia 2000 U19 vs Vis 2008 U19
ESKA-ESKANA A1
AOK Halandari vs Kao Likovrisis
Ikaros Neas Smyrnis AO vs Aon Argiroupolis
AO Mandraikos vs Ermis Piraeus
GS Glikon Neron vs AE Pentelis
AO Galatsiou vs GS Apollon
Nacional Serie B
Lions Bisceglie vs Civitus Allianz Vicenza
Prva B Liga
KK All Stars vs KK Montenegro
Prvenstvo BiH - Losers stage
Prijedor vs Promo
Serie A1 Women - Play Offs
Oxygen Roma Wom. vs Venezia Wom.
WASL - Gulf League - Play Offs
Kuwait SC vs Al Manama
Madrid (Spain), clay
Flavio Cobolli vs Karen Khachanov
Jannik Sinner vs Pavel Kotov
Yulia Putintseva vs Daria Kasatkina
Porto Alegre (Brazil), clay
Daniel Dutra Da Silva vs Igor Gimenez
SHL - Play Offs
Skelleftea vs Rogle
AVL Women - Play Offs
Linz-Steg Wom. vs Innsbruck Wom.
Divizia A1 - Play Offs
Brasov vs Arcada Galati
Extraliga - Play Offs
VKP Bratislava vs Komarno
Regional League Women
MAFC Schonherz Wom. vs Radzeer SE Wom.