Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Superettan
Oster vs Ostersund
1. Liga
Valmiera 2 vs Super Nova
Allsvenskan Women
Linkoping Wom. vs Orebro Wom.
Djurgarden Wom. vs Kristianstad Wom.
Besta deild Women
Breidablik Wom. vs Throttur Wom.
Campeonato Catarinense 2
Caravaggio vs Blumenau
Campeonato Mineiro 2
Aymores vs Betim
Valeriodoce vs Nacional de Muriae
Campeonato Paranaense U20 - Second stage
Cascavel U20 vs Operario PR U20
Campeonato Paulista B - First stage
ECUS SP vs Maua
Olimpia FC vs Tanabi
Copa Espirito Santo - First stage
Vilavelhense vs Linhares
Copa Paulista
Vocem vs Gremio Prudente
Division 1 - Norra
Karlstad vs Assyriska FF
Nordic United vs Orebro Syr.
Division 1 - Sodra
Ariana vs Ljungskile
Jonkoping vs Onsala
BK Olympic vs Falkenberg
Division 2 - Group 1
Lysekloster vs Brattvag
Division 2 - Group 2
Strommen vs Junkeren
Division 2 - Norra Svealand
Osteraker IFK vs Skiljebo
Division 2 - Sodra Gotaland
Kristianstad vs Rappe GOIF
Division 2 - Vastra Gotaland
Bergdalens IK vs Laholms
Division 3 - Group 4
Orkla vs Rana FK
Division 3 - Group 6
Fredrikstad 2 vs Innstrandens
Division 4
Boden City vs Infjardens
Division Intermedia
Deportivo Santani vs Martin Ledesma
Sportivo San Lorenzo vs Fernando de la Mora
I Lyga
Babrungas vs Banga 2
Interkretsserie U19
Lorenskog U19 vs Asker U19
As IL U19 vs Begby IL U19
Ligi Kuu Bara - Relegation
Tabora United vs Biashara United Mara
OBOS Ligaen
Start vs Stabaek
Sandnes vs Mjondalen
Ranheim vs Raufoss
Moss vs Bryne
Lyn vs Sogndal
Premier League
Zhetysu Taldykorgan vs Zhenis
Streymur vs Klaksvik
Premier League - Winners stage
Nejmeh SC vs Racing Beirut
Al Ansar vs Bourj FC
Premier Soccer League
Highlanders vs Bikita Minerals
Second League Women
Blue Birds FC Wom. vs Johannesburg Univ. B Wom.
Serie B
Botafogo SP vs Vila Nova FC
Suomen Cup
EPS vs Lahti
KTP vs Inter Turku
Kuusysi Lahti vs KPV Kokkola
Torneo Federal
Deportivo Camioneros vs Huracan Las Heras
Vysshaya Liga
Istiqlol Dushanbe vs CSKA Pomir Dushanbe
Friendly International U20 Women
Romania U20 Wom. vs Ukraine U20 Wom.
France U20 Wom. vs Finland U20 Wom.
IBL
Kesatria Bengawan Solo vs Dewa United
Birmingham (United Kingdom), grass
Anastasia Zakharova vs Camila Osorio
Blois (France), clay
Alexey Zakharov vs Lucas Bouquet
Evgeny Karlovskiy vs Oliver Ojakaar
Isaac Lhomond vs Blake Bayldon
Gaiba (Italy), grass
Alycia Parks vs Anna Siskova
Halle (Germany), grass - STB
Bhambri Y./Olivetti A. vs Martinez P./Nedovyesov A.
Hertogenbosch (Netherlands), grass - STB
Neel I./Schoofs B. vs Mihalikova T./Nicholls O.
London (United Kingdom), grass
Alexei Popyrin vs Mackenzie McDonald
Lyon (France), clay
Hugo Gaston vs Alexandre Muller
Nottingham (United Kingdom), grass - STB
Dabrowski G./Routliffe E. vs Dart H./Parry D.
Sassuolo (Italy), clay
Federico Agustin Gomez vs Luca Giacomini
1st Division Women
Mounsef Wom. vs Baabda Wom.
Golden European League - Play Offs
Estonia vs Czech Republic
Metropolitana Ascenso Women
CDA Wom. vs Jumps Avi Wom.
Paulista U19 Women
AVAD Diadema U19 Wom. vs Louveira U19 Wom.
Super League
London Broncos vs St Helens
Liga Pro
Artem Poidashev vs Dmitry Voronov
Vadim Evlampiev vs Fedor Ambrosimov
David Stusek vs Jiri Skalicky